M&H Elements Single Malt Red Wine Cask 0,7 l 46%

M&H Elements Single Malt Red Wine Cask 0,7 l 46%

Ezt a terméket egyik partnerünk sem forgalmazza. Kérjük, válasszon az alábbi termékek közül!

További termékek a kategóriából

További M&H termékek: M&H Whiskey

Glenfarclas 15 Years 0,7 l 46% Whiskey 25 444 Ft-tól Glenfarclas 15 Years 0,7 l 46% TALISKER 10 Years Single Malt 0,7 l 45,8% Whiskey 16 590 Ft-tól TALISKER 10 Years Single Malt 0,7 l 45,8% Glenfarclas 12 Years 0,7 l 43% Whiskey 17 720 Ft-tól Glenfarclas 12 Years 0,7 l 43% Ardbeg 10 Years 0,7 l 46% Whiskey 20 999 Ft-tól Ardbeg 10 Years 0,7 l 46%

Árdiagram

Áttekintést kaphat a termék árának alakulásáról.
 
minimum ár
 
átlagár

Árfigyelő

Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft

Termékleírás
Ital típusa Single malt
Űrtartalom 0.7 l
Alkoholtartalom 46 %

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

Ehhez awhiskyhez a lepárló alappárlatát Izrael lejobb borászataibólvásárolt vörösboroshordókban érlelik. A medierrán klíma, azaz aforró nappalok és a hűvös éjszakák egyedi, fűszeres karaktertbiztosítanak a helyi boroknak, amik persze a hordókban, majd így abenne érlelt whiskykben is fellelhetők. Az eredmény egy virágossingle malt, a mogyoró és a feketecsokoládé ízjegyeivel. AzElements-széria az alapkiadás egyedi köntösbe öltöztetve – ezúttala helyi boroshordók biztosítják az egyediséget. E mellett a sorozatminden tagja kóser. Az izraeli Milk& Honey néven indult lepárlót a néhai Dr. Jim Swan munkásságanyomán hozták létre és csupa elhivatott ember alkotja a csapatát. Nagy hangsúlyt fektetnek a hordóválasztásra és whiskyjük a forrótel-avivi klímának köszönhetően gyorsan érlelődik, akárcsak más, mediterrán vagy forró égövi lepárló párlatai.

Így is ismerheti: Elements Single Malt Red Wine Cask 0 7 l 46, ElementsSingleMaltRedWineCask07l46

Galéria

Vélemények

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.